Р І Ш Е Н Н Я

Від 18 грудня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Отроцюка Максима Вікторовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Котляревського в місті Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Отроцюку Максиму Вікторовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Фестивальна, 5 на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертної грошової оцінки земельної ділянки, орієнтовною площею 30 квадратних метрів (0.0030) гектара для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Котляревського в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження і розгляд чергової сесії міської ради до 01.12.2014.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський