Р І Ш Е Н Н Я
Від 18 грудня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 122 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Здолбунівської загальноосвітньої школи 1 ступеня № 7 Здолбунівської районної ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вулиці Лесі Українки,2 на території міста Здолбунова, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Здолбунівській загальноосвітній школі 1 ступеня № 7 Здолбунівської районної ради на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 13000 метрів квадратних (1,3000) гектара для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вулиці Лесі Українки, 2 на території міста Здолбунова за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Здолбунівській загальноосвітній школі 1 ступеня № 7 Здолбунівської районної ради замовити проект відведення земельних ділянок в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.12.2014 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в грудні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський