Р І Ш Е Н Н Я

Від 16 березня 2011 року №110

Розглянувши звернення голови Здолбунівської районної громадської організації «Українська Народна Рада Здолбунівщини» Пшеничного Ю.В., щодо виділення земельної ділянки для встановлення погруддя Степанові Бандері на території прилеглій до Будинку побуту поблизу флагштоку, враховуючи те, що на вказаній у зверненні території проводяться культурно - масові заходи, керуючись статтями 25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” , міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Запропонувати Здолбунівській районній громадській організації «Українська Народна Рада Здолбунівщини» обрати інше місце для встановлення погруддя Степанові Бандері (в міському сквері по вулиці Шкільній або біля центральної поліклініки по вулиці Степана Бандери).
2. Капітулі В.В., секретарю ради :
2.1 до 15.05.2011 року організувати і провести громадські слухання стосовно встановлення погруддя Степанові Бандері в місті Здолбунові;
2.2 подати результати громадських слухань на засідання Здолбунівської міської ради для затвердження.
3. Здолбунівській районній громадській організації «Українська Народна Рада Здолбунівщини» розробити ескізний проект погруддя для розгляду на громадських слуханнях.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, етики, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики та охорони громадського порядку (голова Шевченко М.О.)

Міський голова І.О.Ольшевський