Р І Ш Е Н Н Я
Від 09 жовтня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 122 Земельного Кодексу України та, розглянувши клопотання Здолбунівської районної станції юних техніків Здолбунівської районної ради про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вулиці Д. Яворницького,26 на території міста Здолбунова, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Здолбунівській районній станції юних техніків Здолбунівської районної ради на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,17 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вулиці Д.Яворницького, 26 на території міста Здолбунова, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Здолбунівській районній станції юних техніків Здолбунівської районної ради замовити проект відведення земельних ділянок в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.09.2014 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський