Р І Ш Е Н Н Я
Від 09 жовтня 2013 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і статтями 12, 42, 116, 120, 124, 125, 126 Земельного Кодексу України, Законом України «Про оренду землі» та розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Лювада» про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок ( на місцевості) щодо передачі земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада» на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельних ділянок (на місцевості) щодо передачі земельної ділянки загальною площею 1000 метрів квадратних (0.1000 гектара) в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вулиці Гетьмана Полуботка, 2, за рахунок земель що перебували в оренді ДП ТД «Будівельник»АВКТ ВТ «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій».
2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Лювада» замовити технічну документацію в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський