Р І Ш Е Н Н Я
Від 20 березня 2013 року

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,120,127,128 Земельного кодексу України, розглянувши клопотання Фермерського господарства «П’ятигірське» про викуп земельної ділянки для обслуговування будівлі адміністративно-побутового корпусу по вулиці Грушевського, 28 та згоду Відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод нестандартного обладнання» на вилучення частини земельної ділянки в зв’язку з відчуженням адміністративно - побутового корпусу, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1.Дати дозвіл Фермерському господарству «П’ятигірське» на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертно грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0,17 гектара для обслуговування будівлі адміністративно-побутового корпусу по вулиці Грушевського, 28 в місті Здолбунів, за рахунок земель Відкритого акціонерного товариства «Здолбунівський завод нестандартного обладнання».
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2014 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.