Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2012 року


Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену Рівненською регіональною філією ДП « Центр державного земельного кадастру» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянину Косюзі Віктору Леонтійовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Польова, 1 і в межах міста Здолбунів в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянину Косюзі Віктору Леонтійовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Польова, 1і в межах міста Здолбунів.
2. Громадянину Косюзі Віктору Леонтійовичу звернутися в Управління Державного земельного агентства у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯД № 268615 від 21.12.2006 «На право власності на земельну ділянку громадянину Косюзі Віктору Леонтійовичу» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Польова, 1і в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Польова, 1і в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0600 гектара, громадянину Косюзі Віктору Леонтійовичу;
Ділянка № 2 площею 0.0187 гектара, громадянину Косюзі Віктору Леонтійовичу;
4. Громадянину Косюзі Віктору Леонтійовичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський