Р І Ш Е Н Н Я


Від 18 грудня 2012 року

 
Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену Приватним підприємством « Рівне Азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділу громадянці Семеренко Людмилі Петрівні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Незалежності, 54 в межах міста Здолбунів, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянці Семеренко Людмилі Петрівні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Незалежності, 54 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянці Семеренко Людмилі Петрівні звернутися в Управління Державного земельного агентства у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯБ № 2054857 від 07.07.2006 «На право власності на земельну ділянку громадянці Семеренко Людмилі Петрівні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Незалежності, 54 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Незалежності, 54 в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0471 гектара, громадянці Семеренко Людмилі Петрівні;
Ділянка № 2 площею 0.0014 гектара, громадянці Семеренко Людмилі Петрівні;
4. Громадянці Семеренко Людмилі Петрівні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський