Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2012 року № 637

 

Про надання дозволу громадянці
Жалко Наталії Віталіївні на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення в оренду
терміном на 5 років земельної ділянки не
сільськогосподарського призначення для обслуговування
приміщення магазину по вул. Щепкіна, 19 м. Здолбунів .

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 93, 116, 120, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянки Жалко Наталії Віталіївні на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення в оренду терміном на 5 років земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування приміщення магазину по вул. Щепкіна, 19 в межах м. Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянці Жалко Наталії Віталіївні , яка проживає в с. Новий Корець вул. Садова, 180 квартира 14 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі в оренду терміном на 5 (п’ять) років земельної ділянки орієнтовною площею 300 метрів квадратних ( 0,03 гектара ) для обслуговування приміщення магазину по вул. Щепкіна, 19 в межах м. Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянці Жалко Наталії Віталіївні проект землеустрою розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.10.2013 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.