Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року № 636

 

Про надання дозволу Товариству з обмеженою
відповідальністю « Будівельник 2 » на розроблення
технічної документації із землеустрою щодо передачі
земельної ділянки в оренду для будівництва та
обслуговування багатоквартирного будинку по
вулиці Лесі Українки в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 93, 116, 124, 151 Земельного Кодексу України, Законом України « Про оренду землі», розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельник 2» про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку по вулиці Лесі Українки в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельник 2» (Ідентифікаційний код 38305959) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 гектара в оренду терміном на 5 років для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку по вулиці Лесі Українки в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебували в оренді ДП ТД « Будівельник» АВКТ ВТ «Здолбунівський завод залізобетонних конструкцій».
2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Будівельник 2» замовити технічну документацію в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради. до 01.10. 2013.
3. При невиконанні умов зазначених в п. 2 даного рішення, рішення вважається таким що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в жовтні 2013 року.
Міський голова І.О.Ольшевський.