Р І Ш Е Н Н Я
Від 10 жовтня 2012 року № 635 

 

Про надання дозволу суб’єкту підприємницької
діяльності Фінюку Івану Івановичу на розроблення
проекту землеустрою щодо передачі земельної
ділянки несільськогосподарського призначення
у власність шляхом викупу та експертної грошової
оцінки земельної ділянки для обслуговування літнього
кінотеатру по вулиці Міцкевича, 48 в місті Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 128 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», розглянувши заяву Фінюка Івана Івановича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу та експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування літнього кінотеатру по вулиці Міцкевича, 48 в місті Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати дозвіл громадянину Фінюку Івану Івановичу, який проживає в селі Загребля Здолбунівського району, по вулиці Берегова, 11 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, а також експертно грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0.0320 гектара для обслуговування літнього кінотеатру по вулиці Міцкевича, 48 в місті Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови міста Здолбунів.
2. Проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на затвердження та розгляд чергової сесії міської ради до 01.10.2013 року.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в жовтні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.