Р І Ш Е Н Н Я

Від 10 жовтня 2012 року 

Керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статтею 23 Закону України « Про оцінку земель» від 11.12.2003 № 1378-ІV, розглянувши технічну документацію по нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів, розроблену ПП ПВЦ «Лендбуд – Вест», враховуючи позитивні висновки відділу земельних ресурсів, відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, комісії по грошовій оцінці населених пунктів району, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Схвалити проект рішення Про затвердження нормативної грошової
оцінки земель населених пунктів Здолбунівської міської ради із показниками базової вартості та грошової оцінки 1 м2 забудованих земель в розрізі економіко-планувальних зон з показниками наведеними в додатку № 1.

2.Проект рішення оприлюднити в засобах масової інформації та на протязі місяця розглянути пропозиції, щодо нормативної грошової оцінки, які будуть надходити на адресу Здолбунівської міської ради після оприлюднення.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань бюджету, фінансів та податкової політики (голова Броніч А. Й.), а організацію його виконання на заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І.О.Ольшевський