Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 258

 

Про надання дозволу Автогаражному кооперативу
« Вогник » на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів
та обслуговування земель загального користування
по вулиці Драгоманова в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву Автогаражного кооперативу « Вогник » про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів та обслуговування земель загального користування по вулиці Драгоманова в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118, Земельного Кодексу України, міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Автогаражному кооперативу « Вогник » (Інд. код. 37737552) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 1,0434 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів та обслуговування земель загального користування по вулиці Драгоманова в межах міста Здолбунів, за рахунок земель що перебувають у користуванні гаражного кооперативу « Вогник ».

2. Автогаражному кооперативу « Вогник » замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.

3. Рішення № 1677 від 12 травня 2010 року «Про надання дозволу гаражному кооперативу «Вогник» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди терміном на 10 років для та обслуговування гаражного кооперативу по вулиці Драгоманова в межах міста Здолбунів» вважати таким що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

5. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.