Р І Ш Е Н Н Я

Від 15 серпня 2012 року 

 

Відповідно до статей 12, 138 Земельного кодексу України, Тимчасового порядку продажу земельних ділянок або прав оренди на них із земель державної та комунальної власності на конкурентних засадах на території Рівненської області затвердженого рішенням обласної ради від 23.061.2009 за № 1094, Закону України „Про державну експертизу землевпорядної документації ”, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,0047 гектара у власність шляхом викупу на земельному аукціоні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Здолбунів по проспекту Цементників, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради.
2. Затвердити стартову ціну земельної ділянки в розмірі 15981,39 (п'ятнадцять тисяч дев’ятсот вісімдесят одна грн. 39 коп. ) для продажу її на земельному аукціоні відповідно до нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Продати земельну ділянку переможцю земельного аукціону за результатами земельного аукціону.
4. Провести земельний аукціон у жовтні місяці 2012 року.
5. Переможцю земельного аукціону провести благоустрій прилеглої території.
6.Доручити міському голові укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, та податкової політики (голова Броніч А.Й.).
8. Хід виконання перевірити в листопаді 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський