Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року 

 

Розглянувши заяву Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Дружба 2» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Щепкіна, 25 в межах міста Здолбунів, та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 42,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Дружба 2» (Інд. код. 37158283) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,40 гектара, для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Щепкіна, 25 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Дружба 2 » замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Рішення сесії Здолбунівської міської ради № 1840 від 03 вересня 2010 року «Про надання дозволу Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку « Дружба 2 » на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вулиці Щепкіна, 25 в межах міста Здолбунів, вважати таким що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.