Р І Ш Е Н Н Я
Від 08 червня 2011 року № 242

 

Про надання дозволу громадянину Павлусю В’ячеславу
Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у власність для
будівництва та обслуговування індивідуального
гаража по вулиці Молодіжна в межах міста Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянина Павлуся В’ячеслава Миколайовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Молодіжна в межах міста Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,116,118 Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Дати дозвіл громадянину Павлусю В’ячеславу Миколайовичу, який проживає в місті Здолбунів по вулиці Молодіжна, 5-а квартира 2 на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,0030 гектара, для будівництва та обслуговування індивідуального гаража по вулиці Молодіжна в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Павлусю В’ячеславу Миколайовичу замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2012 року.

Міський голова І.О.Ольшевський.