Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 576

 

Про затвердження технічної документації громадянам
Франчко Олександру Володимировичу та Франчко Анатолії
Іванівні, щодо поділу земельної ділянки та видачу нових
державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці
Словацького, 40 в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12, Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену приватним підприємством «Рівнеазимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянам Франчко Олександру Володимировичу та Франчко Анатолії Іванівні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Словацького, 40 в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянам Франчко Олександру Володимировичу та Франчко Анатолії Іванівні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Словацького, 40 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянам Франчко Олександру Володимировичу та Франчко Анатолії Іванівні звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯМ № 736251 від 19.05.2012 «На право власності на земельну ділянку громадянам Франчко Олександру Володимировичу та Франчко Анатолії Іванівні для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Словацького, 40 в межах міста Здолбунів».
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Словацького, 40 в межах міста Здолбунів, а саме:

Ділянка № 1 площею 0,0298 гектара, громадянину Франчко Олександру Володимировичу.
Ділянка № 2 площею 0.030 гектара, громадянці Франчко Анатолії Іванівні.
4. Громадянам Франчко Олександру Володимировичу та Франчко Анатолії Іванівні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. Ольшевський