Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 574

 

Про надання дозволу Здолбунівському будинку - інтернату
на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у постійне користування для обслуговування приміщення
будинку інтернату для людей похилого віку по вулиці 8 Березня, 40
та ведення підсобного господарства в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 92, 122, 123, 25, 126, 151 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Здолбунівського будинку-інтернату про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування приміщення будинку інтернату для людей похилого віку по вулиці 8 Березня, 40 та ведення підсобного господарства в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Здолбунівському будинку - інтернату на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 21,6 гектара, для обслуговування приміщення будинку інтернату для людей похилого віку та ведення підсобного господарства, в тому числі :
10.8 га по вулиці 8 Березня, 40 ;
10.8 га по вулиці Коперника.;
за рахунок земель , що перебувають в користуванні Здолбунівського будинку -інтернату.
2. Здолбунівському будинку - інтернату, замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013 року.
3. При невиконанні умов зазначених в пункті 2 даного рішення, воно вважається таким що втратило чинність.


4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.


Міський голова І. Ольшевський