Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 573

 

Про надання дозволу АКБ «Індустріалбанк» на розроблення
технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної
ділянки в оренду для обслуговування цілісного майнового комплексу
заводу продовольчих товарів по вулиці Щепкіна, 13 та будівлі млина по
вулиці Старомильській, 32

 

Розглянувши клопотання АКБ «Індустріалбанк» про надання дозволу на оформлення права користування земельними ділянками по вулиці Старомильська, 32 та по вулиці Щепкіна, 13 для обслуговування цілісного майнового комплексу заводу продовольчих товарів та керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 120, 123, 141 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл АКБ «Індустріалбанк» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 3,9934 га для обслуговування цілісного майнового комплексу заводу продовольчих товарів по вулиці Щепкіна,13 та будівлі млина по вулиці Старомильській, 32 за рахунок земель відкритого акціонерного „Здолбунівський завод продовольчих товарів».
2. АКБ «Індустріалбанк» технічну документацію розробити в одній із землевпорядних організацій та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І. Ольшевський