Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 567

 

Про надання дозволу громадянину Антонюку
Володимиру Миколайовичу на розроблення
проекту землеустрою щодо передачі у власність
шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського
призначення для обслуговування приміщення торгового
павільйону по вулиці Шкільна, 42-б в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 116, 120, 125, 126, 127, 128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву громадянина Антонюка Володимира Миколайовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення для обслуговування приміщення торгового павільйону по вулиці Шкільна, 42-б в межах м. Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу, який проживає в місті Рівне на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 80 метрів квадратних (0,008 га) для обслуговування приміщення торгового павільйону по вулиці Шкільна, 42-б в межах м. Здолбунів за рахунок земель житлової та громадської забудови (під будівлями та дворами).
2. Проект землеустрою та експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій, які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. Громадянину Антонюку Володимиру Миколайовичу організувати заїзд до власних торговельних об’єктів з вулиці Шкільна.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І. Ольшевський