Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою, розроблену приватним підприємством «Рівнеелітзем» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділу громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Шевченка, 3 в межах міста Здолбунів в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Шевченка, 3 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту серія ЯК № 024641 від 13.01.2012 «На право власності на земельну ділянку громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 3 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Шевченка, 3 в межах міста Здолбунів, а саме:
Ділянка № 1 площею 0,0631 га, громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу.

Ділянка №2 площею 0.0369 га, громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу.
4. Громадянину Каленюку Андрію Вікторовичу земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. Ольшевський