Р І Ш Е Н Н Я
Від 06 червня 2012 року № 560

 

Про надання дозволу громадянину Лебедюку
Анатолію Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою
щодо зміни цільового призначення земельної ділянки
для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських
будівель та споруд по вулиці Мартинівка, 116 в місті Здолбунів

  

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 20, 123 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 11.04.2002 № 502 «Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб», розглянувши заяву громадянина Лебедюка Анатолія Анатолійовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, що передавалась для ведення особистого селянського господарства, по вулиці Мартинівка, 116 в місті Здолбунів на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, інші представленні документи, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл громадянину Лебедюку Анатолію Анатолійовичу, який проживає в місті Рівне по вулиці О. Дундича, 5а квартира 77 на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею площею 852 метрів квадратних (0.0852га) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд по вулиці Мартинівка, 116 в місті Здолбунів, за рахунок земель, що перебувають у власності Лебедюка Анатолія Анатолійовича.
2. Громадянину Лебедюку Анатолію Анатолійовичу розробити генплан забудови земельної ділянки та замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення в одній із землевпорядних організацій, що мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І.Ольшевський