Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену товариством з обмеженою відповідальністю «Земляприватінформ» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянці Шепельчук Людмилі Миколаївні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Старомильська,23 та, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянці Шепельчук Людмилі Миколаївні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці Старомильська, 23 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянці Шепельчук Людмилі Миколаївні звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯД № 268698 від 16.02.2007 «На право власності на земельну ділянку громадянці Шепельчук Людмилі Миколаївні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Старомильська, 23 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці Старомильська,23 в межах міста Здолбунів, а саме:

Ділянка № 1 площею 0,0098 га, громадянці Шепельчук Людмилі Миколаївні ;
Ділянка № 2 площею 0.0902 га, громадянці Шепельчук Людмилі Миколаївні.
4. Громадянці Шепельчук Людмилі Миколаївні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. Ольшевський