Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року  № 553

 

Про затвердження технічної документації громадянам
Жвиковій Ірині Аркадіївні та Каховській Наталії Георгіївні
щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних
актів на право власності на земельні ділянки по вулиці
С. Бандери, 43 в межах міста Здолбунів

  

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 12 Земельного кодексу України, розглянувши технічну документацію із землеустрою розроблену приватним підприємством «Рівне Азимут» щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянам Жвиковій Ірині Аркадіївні та Каховській Наталії Георгіївні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці С. Бандери, 43 в межах міста Здолбунів в межах міста Здолбунів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку при її поділі громадянам Жвиковій Ірині Аркадіївні та Каховській Наталії Георгіївні щодо поділу земельної ділянки та видачу нових державних актів на право власності на земельні ділянки по вулиці С. Бандери, 43 в межах міста Здолбунів.
2. Громадянам Жвиковій Ірині Аркадіївні та Каховській Наталії Георгіївні звернутися в Управління Держкомзему у Здолбунівському районі для вилучення державного акту Серія ЯК № 047629 від 23.03.2012 «На право власності на земельну ділянку громадянам Жвиковій Ірині Аркадіївні та Каховській Наталії Георгіївні» для обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці С. Бандери, 43 в межах міста Здолбунів.
3. Видати два державні акти на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд по вулиці С. Бандери, 43 в межах міста Здолбунів, а саме:

Ділянка № 1 площею 0,0303 гектара, громадянці Жвиковій Ірині Аркадіївні.
Ділянка № 2 площею 0.0290 гектара, громадянці Каховській Наталії Георгіївні.
4. Громадянам Жвиковій Ірині Аркадіївні та Каховській Наталії Георгіївні земельні ділянки використовувати суворо за цільовим призначенням.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.) та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. Ольшевський