Р І Ш Е Н Н Я

Від 06 червня 2012 року № 545

 

Про надання дозволу Комунальному підприємству «Міське
Будинкоуправління», на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки у постійне користування
для обслуговування частини будівлі бані по вулиці І. Гончара, 16
в межах міста Здолбунів

 

Керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12, 92, 122, 123, 25, 126, 151 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання Комунального підприємства «Міське будинкоуправління» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування частини будівлі бані по вулиці І. Гончара, 16 в межах міста Здолбунів, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у постійне користування орієнтовною площею 0,03 гектара, для обслуговування частини будівлі бані по вулиці І. Гончара, 16 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель житлової та громадської забудови .
2. Комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» замовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.06.2013.
3. При невиконанні умов зазначених в пункті 2 даного рішення, воно вважається таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в червні 2013 року.

Міський голова І. Ольшевський