Р І Ш Е Н Н Я
Від 06 червня 2012 року 

 

Керуючись статтями 25,26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12, 116, 118, 120, 121, 126 Земельного кодексу України, розглянувши проекти відведення та технічні документації із землеустрою по складанню державних актів на право власності, на земельні ділянки, розроблені землевпорядними організаціями про передачу земельних ділянок у власність, спільну часткову власність та спільну сумісну власність для обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, для ведення особистого селянського господарства та для будівництва індивідуальних гаражів, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти відведення та технічні документації із землеустрою по складанню державних актів на право власності на земельні ділянки згідно додатку.
2. Передати у власність вищевказаним громадянам міста Здолбунів земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для ведення садівництва, для ведення особистого селянського господарства та для будівництва індивідуальних гаражів.
3. Громадянам міста Здолбунів згідно прикладеного списку до даного рішення:
3.1. Отримати державні акти на право власності на земельну ділянку в порядку передбаченому чинним законодавством
3.2. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням
3.3. Забезпечити зберігання межових знаків, якими відведено земельну ділянку в натурі.
4.Спеціалісту-землевпоряднику внести зміни в земельно-облікову документацію.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.

Міський голова І. Ольшевський