Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 483

 

Про включення земельної ділянки по вулиці Шкільній, 23-б
яка надавалась суб’єкту підприємницької діяльності
Трофімчуку Ігорю Івановичу для обслуговування
торговельного Павільйону до переліку земельних ділянок
несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу

 

Розглянувши клопотання суб’єкта підприємницької діяльності Трофімчука Ігоря Івановича про включення земельної ділянки по вулиці Шкільній, 23-б, яка надавалась для обслуговування торговельного павільйону до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу, враховуючи, що на земельній ділянці знаходиться об’єкт нерухомого майна, що перебуває у приватній власності суб’єкту підприємницької діяльності Трофімчука Ігоря Івановича, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,116,120,125,126,127,128 Земельного кодексу України зі змінами і доповненнями, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Включити земельну ділянку, загальною площею 0.0076 гектара по вулиці Шкільній, 23-б, що надавалась суб’єкту підприємницької діяльності Трофімчуку Ігорю Івановичу для обслуговування торговельного павільйону до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності Трофімчуку Ігорю Івановичу сплатити авансовий платіж за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки в розмірі 2 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки.
3. Дати згоду суб’єкту підприємницької діяльності Трофімчуку Ігорю Івановичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вулиці Шкільній, 23-б в ліцензованих організаціях.
4. Протягом 10 днів після надходження коштів (авансових платежів за виготовлення звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок) від суб’єкта підприємницької діяльності Трофімчука Ігоря Івановича, замовити відповідний звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.


5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.


Міський голова І. О. Ольшевський