Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 475

 

Про надання дозволу громадянину Сакуліну Анатолію
Васильовичу на розроблення проекту землеустрою щодо
передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки
не сільськогосподарського призначення для обслуговування
приміщення складу по вулиці Стефановича, 4 в місті Здолбунів

 

Розглянувши заяву громадянки Сакуліна Анатолія Васильовича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення для обслуговування приміщення складу по вулиці Стефановича,4 в місті Здолбунів, керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 12,116,120,125,126,127,128 Земельного кодексу України, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати дозвіл громадянину Сакуліну Анатолію Васильовичу, який проживає місті Здолбунів вулиці Шевченка, 204 квартира 28 на розроблення проекту землеустрою щодо передачі у власність шляхом викупу земельної ділянки не сільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 240 метрів квадратних ( 0,0240 гектара ) для обслуговування приміщення складу по вулиці Стефановича, 4 на території в міста Здолбунів, за рахунок земель житлової та громадської забудови.
2. Громадянину Сакуліну Анатолію Васильовичу проект землеустрою та експертно грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що підлягає продажу розробити в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
4. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський