Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року 

 

Розглянувши заяву Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Злагода» про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Фестивальна, 4 в межах міста Здолбунів, та керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“ і статтями 12,42,116,118, Земельного Кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати дозвіл Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Злагода» (Інд. код. 26115812) на розроблення проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,32 гектара, для обслуговування багатоквартирного жилого будинку по вулиці Фестивальна, 4 в межах міста Здолбунів, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.
2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Злагода» замовити проект відведення земельної ділянки в одній із землевпорядних організацій які мають відповідні дозволи (ліцензії) на виконання цих видів робіт та представити на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради до 01.03.2013.
3. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Злагода» при виготовленні проекту відведення земельної ділянки врахувати зони обмеження використання для обслуговування інженерних комунікацій .
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища (голова Мельничук І.Є.), та заступника міського голови Палія О.О.
5. Хід виконання перевірити в березні 2013 року.

Міський голова І.О.Ольшевський