Р І Ш Е Н Н Я

Від 14 березня 2012 року № 452

 

Про згоду на передачу житлового будинку
по вулиці Л.Українки, 4, який знаходиться у власності
територіальної громади міста Здолбунів з балансу
комунального підприємства «Міське будинкоуправління»
на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного
будинку «ТЕМП»

 

Розглянувши клопотання об’єднання співвласників багатоквартирного
будинку «ТЕМП» про передачу житлового будинку по вулиці Л.Українки, 4 на баланс комунального підприємства «Міське будинкоуправління», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дати згоду на передачу житлового будинку по вулиці Л.Українки, 4, який знаходиться у власності територіальної громади міста Здолбунів з балансу комунального підприємства «Міське будинкоуправління» на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТЕМП».
2. Прийом-передачу здійснити до 01.04.2012.
3. Зобов’язати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку
«ТЕМП» укласти договір оренди на нежитлове приміщення з УППЗ «Укрпошта» для влаштування поштового відділення.
4. УППЗ «Укрпошта» укласти з об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «ТЕМП» договір на експлуатаційні витрати згідно чинного законодавства.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування – голова постійної комісії Максимчук В.В., та заступника міського голови Палія О.О., а організацію виконання на в.о. начальника комунальному підприємству «Міське будинкоуправління» та голову об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ТЕМП» Максимчука М.

Міський голова І.О.Ольшевський