1243245

 Шановні здолбунівчани і всі, хто вболіває за спорт та розвиток громади!

  Мені здавалося, що я доволі зрозуміло передав хронологію   нашої   зустрічі із керівництвом потенційного великого   спортивного інвестора   – "ВЕРЕСА", клубу без п’яти хвилин   української прем’єр ліги,       стосовно можливої співпраці між   нами.

 Та я розумію, що в сучасному світі та в нашій вкрай   заполітизованій   громаді хайп сьогодні дорожче вигоди   завтра. Тому повторюся ще   раз.

 Перш ніж обговорювати чи коментувати це, давайте   згадаємо в   якому стані є нині стадіон "Колос" і що на ньому   було зроблено за   останні 12 років. Згадали, так от така ж   перспектива і на наступні 12   років буде, якщо не вкладати   туди кошти. А вкладати їх одночасно і   в  стадіон "Колос" і в   будівництво критого спортивного комплексу у   міської ради   можливості немає. Зате такі можливості є у   потенційного   інвестора.

 Також давайте згадаємо скільки було зборів громадськості,  представників футбольних клубів у пошуках компромісу із використання стадіону "Локомотив", та він щоразу і надалі залишався в незрозумілій оренді за безкоштовно, фактично однієї людини. Чи не на цих зборах просили розірвати цю оренду і зробити все по іншому?

Давайте згадаємо попередні потуги ще одного потенційного інвестора, який хотів будувати на "Колосі" футбольну академію за свої кошти. Не дали, забере, збудує котеджі, нехай буде як є. І далі там кози і бур’яни, а інвестор і завод збудував і поле збудував, тільки от довіри до міської влади не додалося.

Враховуючи все це ми прагнемо зробити висновки із минулих історій і побудувати нову. Де чути голос і місцевого спорту, спорту я підкреслюю, а не тих, хто лише обговорює спорт, і інвесторів та перспективи розвитку території під те під що вона і визначена – спорт і рекреацію.

Цивілізоване обговорення має відбуватися із фактами, з думкою про громаду. Навряд чи є правильним вести дискусію так щоб нашкодити громаді і відлякати потенційного інвестора. У "ВЕРЕСА" є мінімум три варіанти що робити і де бути і Здолбунів лише один із них. Якщо наша мета розвиватися як громада і співробітничати на взаємовигідних умовах тоді це потрібно робити спільно, консолідовано.

Напрацьований варіант співпраці, як на мене і на думку присутніх на зустрічі, а це близько 10 осіб, які розбираються у тому про що говорять і за їх словами стоять конкретні дії та результати, вписується у поняття взаємовигідної співпраці. Ось ключові позиції:

1. Стадіон "Локомотив" – міський, консультуємося самі поміж себе (без "ВЕРЕСА") на чийому балансі буде, хто доглядатиме, регулюватиме завантаженість тренуваннями і іграми. Грати будуть свої, але якщо виявлять бажання зіграти матч і інші і заплатять за то оренду то чому б і ні, поки таких пропозицій не надходило.

2. Стадіон "Колос" і поруч ще ділянка під ще один стадіон критий зі штучним покриттям пропонуються до оренди, саме в цьому є інтерес потенційного інвестора. Вони повністю доводять до ладу обидва поля і будують базу де може розміщуватися для тренувань команда.

3. Якщо громада та бізнес на її території зможуть запропонувати проживання та харчування "ВЕРЕСУ"вже, до їх заїзду на нову базу то команда готова заїджати в місто і витрачати кошти на своє розміщення в ньому. Є потреба у якісному розміщенні і харчуванні 30 осіб. Може є в кого варіанти як це зробити то відгукуйтеся – пропонуйте. ЛЕГАЛЬНЕ проживання і харчування.

4. Щодо місцевих футбольних команд. Будь-яких. Серед них немає жодної муніципальної, то тієї яка заснована місцевою радою і взята на повне фінансове утримання, тому всі інші в рівних умовах і можуть конкурувати за право фінансування частини витрат із спеціальної програми підтримки спорту, але і бути готовими звітувати за витрачання коштів та інформувати про отримані результати. Будемо і надалі підтримувати самих результативних і прозорих, готових до співпраці у футбольній тематиці та активних у громадському житті громади.

Таких проектів, варіантів співпраці, новацій в різних сферах в громаді і в т.ч за моєї ініціативи тому вдячний буду за підтримку та аргументовані позиції в дискусії.