До Здолбунова завітали представники Рівненського ПАТ "РНК "Верес", а саме його президент Іван Надєїн, генеральний директор Антон Назарук та член Наглядової Ради Юрій Фалко. Завітали і палкі прихильники футболу: голова Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук та власник ПП "ВКО "МААНС" Станіслав Середюк. Голова Здолбунівської міської ради Владислав Сухляк, разом з директором Здолбунівської ДЮСШ Михайлом Гарбовським, тренером-викладачем ДЮСШ Олександром Соборським та радником Миколою Орловим  обговорили подальші плани розвитку футболу в громаді.
        "Ми обговорили виділення в оренду ділянки, де зараз розташоване імпровізоване футбольне поле, як кажуть в народі "на Колосі" для ФК "Верес". Однак, не просто виділити під оренду, а "Верес" обіцяє облаштувати повноцінне футбольне поле та тренувальну базу! В майбутньому, "Верес" хотів би облаштувати поряд ще одне футбольне поле, зі штучним покриттям, що теж є гарною перспективою, та поки що не будемо загадувати). Більше того, дозволяти дітям з ДЮСШ за графіком використовувати це штучне поле." - пише Владислав Олегович.
        Також іде мова про соціально-відповідальні кроки ФК "Вересу" відносно дітей та молоді Здолбунівської громади, а саме найкращі молоді гравці, після закінчення ДЮСШ, можуть потрапити у склад юнацької команди Верес-U19. А потім - підписати контракт з "Вересом", як це зробив здолбунівчанин Микола Гайдучик
        "Домовились, що наші юристи підготують проєкт угоди, який буде винесений на обговорення на чергову сесію у березні, і ми зможемо презентувати напрацювання нашим депутатам. Саме депутати Здолбунівської міської ради вирішать, чи "заїде" "Верес" у Здолбунів, чи ні." - підсумував зустріч з "Вересом" міський голова.

151732869 1254145838320535 7159011964958325183 o