17 лютого 2021 року відбулась сьома позачергова сесія Здолбунівської міської ради. Міський голова Владислав Сухляк повідомив про вагомість питань, які пропонуються до розгляду, і від прийняття яких залежать важливі аспекти життєдіяльності громади. Сесії передувало спільне засідання депутатських комісій, на якому депутати загалом схвалили порядок денний, за виключенням одного питання, яке зобов’язались розглянути на наступній черговій сесії.
         Депутати одноголосно схвалили ряд рішень, які стосувалися питань щодо розпорядження комунальним майном, зокрема - визначили балансоутримувачів будівель і споруд, земельних ділянок, які передані у комунальну власність територіальної громади Здолбунівської міської ради в результаті реорганізації Богдашівської, Глинської, Копитківської, Новосілківської, П´ятигірської сільських рад. Окремими рішеннями окреслили умови здачі в оренду комунального майна та затвердили переліки першого і другого типів, які передбачають здачу такого майна в оренду через аукціон та без нього, а також затвердили положення про відділ приватизації, комунальної власності та житлових питань Здолбунівської міської ради.
            Після активного обговорення, депутатський корпус більшістю голосів погодив граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання та утримання мобільних телефонів Здолбунівською міською радою, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок міського бюджету, схвалив зміни до міського бюджету та місцевих програм, які в своїй більшості стосувались питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків інтенсивних снігопадів.
Ще одним свої рішенням депутати уповноважили Центр надання адміністративних послуг Здолбунівської міської ради надавати послуги у сфері Державної реєстрації.
           Загалом пленарне засідання пройшло конструктивно та злагоджено. Наступного разу депутати планують зібратись на чергове засідання 17 березня 2020 року.
             З результатами поіменного голосування ви можете ознайомитись за посиланням - http://www.zdolbyniv.rv.ua/.../56-poimenne-holosuvannia

           Відеотрансляція позачергової сесії Здолбунівської міської ради восьмого скликання за посиланням-

https://www.youtube.com/watch?v=7X5jG6mMYHI

https://www.youtube.com/watch?v=DKU6YHKwWc8