22 січня 2021 року відбулась 5 позачергова сесія Здолбунівської міської ради.
  Міський голова Владислав Сухляк привітав депутатів та апарат ради з Днем Соборності України та зауважив, що саме в єдності сила, і зараз, як ніколи ми повинні об`єднати зусилля задля добробуту нашої громади та країни.
  У сесійній залі було присутніх 17 депутатів, що дозволило розпочати сесію. Порядок денний складався з 2 питань:
  1. Про Звернення депутатів  Здолбунівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу та негайного зниження тарифів на житлово-комунальні послуги.
   Депутати одноголосно підтримали звернення, текст якого можна прочитати нижче.
 
  2. Про затвердження передавльних актів майна та актів приймання – передачі  документів сільських рад, які приєдналися до Здолбунівської міської ради.
   Це питання також було підтримано одноголосно. Дане рішення дозволить здійснити реєстраційні дії для установ, що перейшли до Здолбунівської громади і розпочати їх фінансування.
 
 На завершення, секретар ради Капітула Валентина повідомлила про дату та час засідань постійних комісій та наступної сесії, яка відбудеться 3 лютого.

DSC01826DSC01825

DSC01824DSC01827