громобгов3  20 січня 2021 року о 11.00 годині в приміщені Здолбунівської міської ради, що за адресою м.Здолбунів вулиця Василя Жука, 1 відбулися громадські обговорення містобудівної документації по детальному плану території на земельну ділянку загальною площею 0.60га. що підлягає продажу у власність шляхом проведення земельного аукціону для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці 8 Березня (район газобалонного складу), в м. Здолбунів.

  Виконавцем документації виступив ФОП Назаренко К. Ю.

  У громадському обговорені взяло участь 10 учасників. За результатами обговорення було погоджено детальний план території на земельну ділянку по вулиці 8 Березня, в місті Здолбунів.

  З проектом детального плану території на земельну ділянку загальною площею 0.60га. що підлягає продажу у власність шляхом проведення земельного аукціону для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вулиці 8 Березня (район газобалонного складу), в м. Здолбунів Ви можете ознайомитися в кабінеті № 1 приміщення  Здолбунівської міської ради.

громобгов1громобгов4