21 жовтня 2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням міського голови Ольшевського І.О.
Члени виконавчого комітету заслухали та прийняли до відома інформацію завідуючої комунальним відділом по благоустрою міста Сироти І.Г. «Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 29.04.2020 року №64 «Про благоустрій парків, скверів, зон відпочинку та прибудинкових територій в місті Здолбунів в 2020 році». Заслухали інформацію завідуючої відділом бухгалтерського обліку та контролю Лабік О.І. про виконання Здолбунівського міського бюджету за 9 місяців 2020 року та прийняли рішення подати звіт на затвердження міської ради.
    Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівкомуненергія», скоригували тарифи на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії та їх структуру та погодили планові норми споживання теплової енергії на послугу з постачання теплової енергії по об’єктах першої групи. Затвердили розмір внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії для споживачів комунальних послуг та власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення, в будівлях, які приєднані до інженерних мереж КП «Здолбунівкомуненергія».


    На клопотання ТзОВ «Рівнефармація» дано дозвіл на встановлення рекламного засобу (вказівника Аптеки) по вулиці Івана Гончара.
   Виконкомом дано згоду на передачу із спільної власності територіальних громад Здолбунівського району у комунальну власність територіальної громади міста Здолбунів рухомого та нерухомого майна, що перебуває на балансі юридичних осіб, засновником, яких є Здолбунівська районна рада.
  Також дано дозвіл на зріз аварійних дерев та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації. Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси. Розглянуто питання щодо захисту майнових прав дітей. Мешканцям міста надано матеріальну допомогу. Громадян, які потребують поліпшення житлових умов взято на квартирний облік. Затверджено розпорядження міського голови, видані між засіданнями виконавчого комітету.
  Виконавчий комітет повторно розглянув звернення Лавренчука В.В. про самовільне будівництво торгового приміщення по вулиці Шкільній, 31. Враховуючи той факт, що Гучом В.С. станом на 15.10.2020 року не надана проектно-кошторисна документація на реконструкцію торгового приміщення по вулиці Шкільній, 31 прийнято рішення звернутися з позовом до суду про розірвання з Гучом В.С. договору оренди земельної ділянки по вулиці Шкільній, 31 в місті Здолбунів.
    Загалом виконавчим комітетом було розглянуто 25 питань порядку денного.