В ході підготовки до сорок четвертої сесії Здолбунівської міської ради відбулись засідання постійних депутатських комісій.
    17 та 21 вересня працювала комісія з питань використання земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища.
    23 та 28 вересня відбулось розширене засідання комісії з питань бюджету, фінансів, податкової політики та реалізації державної регуляторної політики за участі членів інших комісій. Депутати розглянули та погодили порядок денний та проекти рішень, що виносяться на пленарне засідання, зокрема: про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 1 півріччя 2020 року; про внесення змін до місцевих програм міста та про внесення змін до міського бюджету на 2020 рік; про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста.
    Комісіями були обговорені питання, що стосуються комунальної власності, господарської діяльності та земельних відносин.
  Також на засіданні було розглянуто звернення керівників промислових підприємств щодо зменшення ставок земельного податку. Дане питання запропоновано винести на розгляд сесії 30 вересня 2020 року.
    Секретар міської ради Капітула В.В. ознайомила присутніх з петицією «Асфальтування вулиці Нова між будинками №53-59», яка на сайті міської ради набрала 101 голос (зі 100 необхідних). Комісії розглянули петицію і запропонували включити її до Плану соціально-економічного розвитку міста та до Програми благоустрою міста Здолбунів на 2021 рік.
    Депутати також ознайомилися з проектами поданими на конкурс Громадського бюджету, які будуть винесені на голосування з 01.11 по 15.11 2020 року, а проекти-переможці будуть реалізовані в 2021 році.