ЗВІТ головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський центр первинної медичної допомоги»  Здолбунівської міської ради Рівненської області за підсумками діяльності у 2020 році

Первинна медична допомога населенню Здолбунівського району у 2020 році надавалась комунальним некомерційним підприємством «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», який 30 грудня 2020 року перейменовано на комунальне некомерційне підприємство «Здолбунівський центр первинної медичної допомоги» Здолбунівської міської ради Рівненської області (КНП «Здолбунівський ЦПМД»).

 Центр має діючі ліцензії: з медичної практики; щодо роботи, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; на право провадження діяльності з використанням джерел іонізуючого випромінювання.    Центр акредитовано на першу категорію і має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини».

 У структурі підприємства 11 амбулаторій загальної практики сімейної медицини (5 міських і 6 сільських) та 27 фельдшерсько-акушерських пунктів. Також є черговий кабінет з надання первинної медичної допомоги, який на період карантинних обмежувальних заходів цілодобово функціонує на базі лікарської амбулаторії №4 за адресою вул.І.Мазепи,25, м.Здолбунів.

  КНП «Здолбунівський ЦПМД» обслуговує 56285 жителів району, з яких 11758 – діти до 18 років.

 

Повний звіт - у прикріпленому документі

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб по комунальному некомерційному підприємстві  «Здолбунівський центр первинної медичної допомоги» Здолбунівської міської ради Рівненської області станом на 01.01.2021 року