У рамках проведення операції «Акциз-2020» слідчими податкової міліції Головного управління у Рівненській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженню за ст. 204 КК України за фактом здійснення громадянами Рівненської області незаконного виготовлення, зберігання та транспортування з цією метою, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв.
   Так, працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області під процесуальним керівництвом прокуратури Рівненської області, у межах кримінального провадження було встановлено громадян Рівненської області, які, вступивши в попередню змову, організували на території регіону роботу підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого алкоголю, транспортування вказаної «продукції» та її збут кінцевим споживачам.
    У подальшому фальсифікат зберігали на території орендованих складів, гаражів та реалізовували його через закриті групи в месенджерах.
   За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на зберігання 33,8 тис. літрів спиртової суміші, 856 літрів спирту та 870 пачок тютюнових виробів загальною орієнтовною вартістю майже 8,4 млн. грн., а також фурнітуру, та аксесуари для виготовлення фальсифікату і тару, в яку його розливали.
    Загальна вартість вилучених ТМЦ складає майже 8,4 млн. гривень.
    Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені ТМЦ.
    Триває слідство.