27 червня 2018 року відбулось засідання виконавчого комітету Здолбунівської міської ради під головуванням заступника міського голови Кондратюка В.В.
    Члени виконкому заслухали та взяли до відома інформацію завідуючої загальним відділом міської ради Євтушок Л.Т. «Про стан роботи із зверненнями громадян за перше півріччя 2018 року», затвердили графік виїзних прийомів громадян та графік участі керівників Здолбунівської міської ради у «прямих» телефонних лініях на друге півріччя 2018 року.
    Розглянули клопотання комунального підприємства «Здолбунівводоканал» та вирішили скоригувати тарифи (у т.ч. ПДВ), які почнуть діяти з 01 серпня 2018 року, з централізованого водопостачання та водовідведення: для населення (одноквартирні будинки) вартість становитиме 23,64 грн./1 куб.м., (багатоквартирні будинки) - 24,12 грн./1 куб.м.; для інших споживачів – 32,88 грн./1 куб.м.
    Розглянули звернення фізичної особи –підприємця Терещука В.М. про визначення місця розміщення пункту прокату водних велосипедів у міському гідропарку з 28.06.2018 по 01.10.2018 року.


    Дали дозвіл:
   - суб’єкту підприємницької діяльності Матвійчуку С.С. на розміщення пересувної малої архітектурної форми по вул. Л.Українки, в період з 01.07.2018 року по 01.12.2018 року;
   - фізичній особі-підприємцю Ходаковському І.С. на розміщення пересувних торговельних лотків по вулиці Старомильській (на дитячому пляжі та біля озера), в період з 28.06.2018 року по 01.10.2018 року;
   - ТзОВ «Земляприватінформ» на встановлення рекламного вказівника на електричній опорі (яка належить КП «Здолбунівське») по вулиці Базарній міста Здолбунів;
   - ТзОВ «Перша Здолбунівська управляюча компанія» на проведення невід’ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення по вул. Зеленій, 1 в місті Здолбунів за кошти орендаря;
   - комунальному підприємству «Здолбунівське» на безкоштовну передачу цементу комунальним підприємствам міста.
    Розглянувши клопотання комунального підприємства «Здолбунівське» та на виконання пункту 2 рішення Здолбунівської міської ради від 13.06.2018 року №653 «Про стан та завдання щодо покращення автобусного сполучення у місті Здолбунів», виконавчий комітет вирішив присвоїти назви автобусним зупинкам по руху автобуса Рівне-Здолбунів з виготовленням та розміщенням на них інформаційних табличок з назвами зупинок.
    Також прийнято рішення внести подання до Здолбунівської районної державної адміністрації про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жителькам міста Здолбунів Бойко Н.В. та Назарук Г.М.
    Дано дозвіл на зріз аварійних дерев в місті та на підключення жителів до міських мереж водопостачання та каналізації.
    Житловим будинкам присвоєно окремі поштові адреси.
    Розглянуто 5 питань щодо захисту майнових прав дітей.
    Оголошено конкурс на на кращий ескізний проект благоустрою «зони барбекю» в міському гідропарку по вул. Шевченка в місті Здолбунові.
    Загалом виконавчим комітетом розглянуто 23 питання порядку денного.