У перший день літа від усієї душі вітаю Вас з Міжнародним днем захисту дітей - добрим і радісним святом маленьких громадян нашої країни.
    1 червня - це один з найважливіших днів у календарі, який покликаний нагадати про відповідальність за благополуччя і щастя дітей. Адже саме від нас, дорослих, залежить, як складеться в подальшому життя маленької людини, а відтак і нового покоління українців. У наших силах вберегти дітей від зла, від жорстокості чи насильства, від болю. Ми маємо старатись об’єднати наші зусилля, бути правильним прикладом, зігрівати любов’ю кожне дитяче серденько, щоб виростити достойних та гідних людей.
    Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується сьогодні. Тож бажаю вам бути здоровими, безтурботними, радісними, оточеними турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день — добрим і цікавим.
    Шановні батьки! Бажаю Вам міцного здоров’я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо Ваших дітей та України!

    З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ