Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.
   Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в якому формується її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення. Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління здолбунівчан, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості, індивідуальному підходу стануть незабаром активними членами нашої громади.
    Від усього серця бажаю вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, щастя, любові, здійснення мрій та сподівань. Нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

21 вересня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Сирота Дмитро Юрійович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Бажаєм залишатися успішним,
Не зупинятися ані на мить,
Іти вперед і підніматись вище
По сходинках кар’єрних і людських!

Хай поважають, люблять і цінують,
І друзі, і колеги, і сім’я.
Хай доля лиш найкраще подарує,
Щасливого, яскравого життя!

 

    Шановні здолбунівчани!
    Прийміть найщиріші вітання з нагоди 523-­ої річниці міста Здолбунів.
   П’ятсот двадцять три роки ­- це великий період в історії розбудови та становлення нашого міста. Цілі покоління здолбунівчан самовіддано працювали, творили, щоб місто стало таким, яке воно є сьогодні.
   А це ­найбільший залізничний вузол у Рівненській області, вище професійне училище залізничного транспорту, потужний комбінат з виробництва цементу ­ лідер цементної промисловості України, розвинута будівельна інфраструктура, передові школи і дошкільні навчальні заклади, сучасні об’єкти торгівлі, банки європейського зразка, наповнені ігровим та спортивним обладнанням зони відпочинку, сквери і розбудований гідропарк ­ улюблене місце відпочинку здолбунівчан.
   З високою відповідальністю до святкування Дня міста підійшли депутати міської ради, члени виконавчого комітету, апарат управління міської ради, трудові колективи, суб’єкти підприємницької діяльності.
    Щороку восени, напередодні Дня міста, підсумовуємо, що зроб­лено за рік. Це вже стало доброю традицією.
    Виконуючи накази та пропозиції жителів міста, міська рада системно підходить до вирішення найактуальніших проблем та поставлених завдань.
    Цьогоріч теж виконано значний обсяг робіт.
    Планово виконуються програми, ухвалені на сесіях міської ради.

    У день вашого професійного свята прийміть щирі побажання успіхів у бізнесі. Займатися власною справою, розвиватися, втілювати у життя нові проекти, ризикувати – це дійсно велика праця, що заслуговує поваги і підтримки.
    Ви, підприємці – сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста. Майбутнє нашого краю нерозривно пов’язано з вашою роботою, тому що саме ви вносите значний внесок у поповнення бюджету, створюєте нові робочі місця, забезпечуєте жителів необхідними товарами і послугами, берете участь в благодійних акціях.
    Тож бажаю вам радості і щасливого життя, швидко знаходити всі життєво важливі рішення і стрімко розвивати свою власну справу. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю!

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

    Щиро вітаю вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Навчання – це прихований скарб, тож вчіться, щоб знати, діяти жити. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть у ваших душах урожаєм мудрості та натхнення.
    Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! Щасти Вам!

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

     Вітаю Вас з Днем Державного Прапора та 29-ю річницею незалежності України!
   День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас. Воно уособлює в собі не просто день народження держави, а й пам'ять про наших предків, завдяки яким ми господарі на своїй рідній українській землі.
    Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. Проте вони продемонстрували усьому світові, що Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу. Сьогодні, пам’ятаючи, що нам дала українська земля, пам’ятаючи героїв, які віддали за неї свої життя, ми повинні рухатись вперед – до процвітання та створення могутньої європейської держави. Щоб увесь світ знав, що синьо-жовтий прапор – запорука стабільності та свободи, а наші нащадки пишалися здобутками своїх предків.
    У ці святкові дні від усього серця бажаю усім, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Доброго здоров'я вам, добробуту, благополуччя і миру кожній родині.

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

18 серпня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Кардаш Андрій Юрійович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

З днем народження вітаємо щиро!
Бажаємо щастя й миру.
Хай добробут завжди в хаті буде,
А в житті хай поряд добрі люди.

Хай з роками мудрість прибуває,
А всіляке лихо оминає.
Хай приємним буде шлях життєвий,
І достаток буде хай суттєвий!

 

15 серпня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Терепенчук Дмитро Сергійович!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинника!

Здоров’я міцного на довгі роки,
Щиро бажаємо Вам залюбки,
Хай доля дарує щастя довіку,
Достатку і миру у домі без ліку.
Калиною радість в душі хай квітує,
Сопілка любові хай серце хвилює,
А роси ранкові безмежно і щиро,
Щоденно дарують наснагу і силу!

     Сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем будівельника.
    Ваше покликання – творити, дарувати людям затишок і комфорт. Саме завдяки вам отримують нове життя архітектурні шедеври, стають кращими і ошатнішими рідні вулиці і площі. Я переконаний що попереду у вас велика робота, адже країні потрібні ваші знання й вміння.
    Тож нехай з роками зростає ваша майстерність і фінансовий прибуток, хай відмінним буде самопочуття і прекрасним – настрій. Зичу, щоб трудові будні радували успіхами і досягненнями, а свята – щирими посмішками, дружніми жартами та приємними хвилюваннями!
    Вдало будуйте особисте щастя, створюйте душевний комфорт і зводьте мости в безхмарне майбутнє!
   Плідної та цікавої роботи і чудових результатів!

З повагою міський голова Ігор ОЛЬШЕВСЬКИЙ

 

31 липня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Кучерук Світлана Сергіївна!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинницю!

Дозвольте Вас сьогодні привітати,
Міцного Вам здоров’я побажати,
Відвертих слів і щирого кохання,
Безхмарних днів, удачі, процвітання,
Щоб в домі було затишно і мило,
Щоб Вам доріжку щастя простелило,
Нехай турботи не завадять жити,
Бажаємо щороку молодіти,
Хай друзі будуть не лише у свято,
Живіть чудово, радісно, багато!

 

26 липня 2020 року святкує свій День народження депутат міської ради

Верещук Оксана Петрівна!

Здолбунівська міська рада щиро вітає іменинницю!

Щоб спокій і мир панували в родині,
Щоб щастя всміхалось при кожній годині
Нехай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога,
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Здоров’я міцного, щастя без краю,
Усього найкращого ми Вам бажаєм!