Флорбол - один з видів спорту - універсальна гра з сімейства хокею. Флорбол відмінний своєю простотою, видовищністю, дозволяє активно відпочивати та фізично розвиватися людям різного віку. Для гри у флорбол потрібні зал або майданчик з рівним покриттям, ключка, м"яч, спортивна форма і бажання.
І ось, навчитися грати у цю гру зібралися учні та вчителі фізичної культури загальноосвітніх шкіл м.Здолбунів 27 травня 2015 р. Організаторами семінару виступили МГО Християнська спілка молоді (YMCA) Здолбунова та відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА за сприяння ФСК "Локомотив", відділу освіти Здолбунівської РДА, Здобунівської міської ради.

 

Тренери Дмитро Міщук, (Рівне) ознайомили учасників з основними правилами гри та змагань, основною технікою гри та провели тренувальні ігри між командами. Учасники семінару, як хлопці так і дівчата, з захопленням і азартом навчалися володіти ключкою і м"ячем і зробили висновок: "Ура! Ми відкрили для себе новий вид спорту!" А МГО УМСА Здолбунова запрошує усіх бажаючих долучатися до гри у флорбол не тільки заради спортивних результатів, а й для гарної фізичної форми, хорошого настрою та здорового способу життя. Наші контакти: сторінка у фейсбуці УМСА Здолбунів, тел. 0975318831 Оксана Яременко.