Враховуючи те, що останні дні третього кварталу 2013 року добігають свого кінця, Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція РОВ ФСС з ТВП нагадує своїм страхувальникам про повне та своєчасне відображення результатів діяльності по коштах Фонду у формах звітності Ф4- та Ф14-ФСС з ТВП. Згідно п. 1 ст. 4 «Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 18.01.2011 №4, страхувальники зобов’язані формувати та подавати до органів Фонду звітність щодо коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця (в даному випадку до 20 жовтня 2013 р. подається звіт за 9 місяців 2013 р.).
Звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП складається з наростаючим підсумком, але варто зазначити, що у разі, коли в страхувальника відсутні зобов’язання перед Фондом по субрахунку 652 на початок кожного звітного кварталу та обороти по субрахунку у звітному кварталі, звіт не подається. Просимо звернути особливу увагу на необхідність подання у встановлені терміни звітів за формою Ф14- та Ф4-ФСС з ТВП тих страхувальників, хто отримував путівки на санаторно-курортне лікування та путівки до дитячих закладів оздоровлення з відображенням часткової доплати та їх використанням.
Пам’ятайте! За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається штраф в розмірі від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян згідно ст. 1655 Кодексу України про адміністративні порушення, що стягується в порядку, передбаченому чинним законодавством.

Здолбунівська МВД РОВ ФССзТВП