Продовжуючи незмінну традицію щорічного дитячого літнього оздоровлення, Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція Рівненського обласного відділення ФСС з ТВП у 2013 р. створює можливість здешевлення за рахунок коштів Фонду путівок до літніх таборів. Завдяки цьому вартість однієї путівки при частковому фінансуванні зменшується на 882 грн. (при тривалості зміни в 21 день), що становить близько 40% повної вартості путівки.
Особливо приємною новиною є те, що в цьому році Фонд вперше забезпечує застрахованих осіб путівками в дитячі заклади оздоровлення, придбаними за повну вартість. Це означає, що при вартості путівки в середньому у 2200 грн, батьківська доплата складає лише 10%, тобто 220 грн.
Упродовж останніх років в Україні спостерігається тенденція до погіршення стану здоров’я серед дитячого населення, спричинена негативними факторами екологічного та соціально-економічного характеру. Тому метою Фонду в даному напрямку соціального захисту є збільшення кількості якісно оздоровлених дітей та забезпечення їхнього повноцінного відпочинку у спеціалізованих літніх таборах.
Станом на 20.07.2013 р. Здолбунівською міжрайонною ВД РОВ ФСС з ТВП вже забезпечене оздоровлення 648 дітей. Компенсація від Фонду часткової вартості путівок при цьому склала 217 тис. грн. Сума, направлена на здешевлення путівок, придбаних за повну вартість і реалізованих застрахованим особам за 10% становить 896 тис. грн.
У загальному за літній період планується оздоровити 795 дітей.

Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності