Починається пора, яка приносить найбільше радості нашим дітям – літні шкільні канікули. І вже зараз варто подумати яким ми зробимо дитячий відпочинок. Перетвориться він на гайнування часу перед монітором чи телевізором, або стане змістовним, із новими знайомствами та нагодою покращити здоров”я власної дитини!
Кожного року Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності приймає участь в оздоровленні дітей, частково сплачуючи вартість путівки та даючи батькам приємну можливість оздоровити своїх дітей і весело та змістовно провести тим літо у дитячих оздоровчих закладах в межах Рівненської області.
В 2013 р. Рівненським обласним відділенням Фонду було проведено конкурсні торги, в результаті яких визначено перелік літніх закладів оздоровлення дітей по путівках, що будуть придбані Фондом і в подальшому реалізовані застрахованим особам за 10% від їх повної вартості. Що це означає? Це значить, що при середній вартості путівки у 2200 грн. сума батьківської доплати становитиме лише 220 грн. І це за 21 день якісного харчування та оздоровлення!
Крім того, застраховані особи мають можливість здешевлення путівок до інших дитячих таборів, які не потрапили у зазначений вище перелік („Сигнал”, „Експрес”, „Чайка”, „Корчагінець”, „Хрінники”). Доплата Фонду до вартості путівок таких закладів складає 884 грн.
На отримання путівок мають право батьки дітей шкільного віку, які офіційно працевлаштовані (в т.ч. наймані працівники приватних підприємців) та фізичні особи-підприємці, які заключили договір добровільного страхування.
Хороший відпочинок – запорука гарного настрою дитини та наступного легкого початку нового навчального року. Спільними зусиллями ми зможемо надати можливість нашим дітям чудово провести літо!
За довідками та додатковою інформацією звертатись безпосередньо до дирекції за адресою: м.Здолбунів, вул. М.Грушевського, 25/300 або за тел. (03652) 2-24-55, 2-55-38 (Здолбунів), (03654) 3-02-05 (Острог, щочетверга).


Здолбунівська міжрайонна виконавча дирекція
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності