На виконання ст. 5 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності Здолбунівської міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту Здолбунівської міської ради з відповідним аналізом регуляторного впливу.

Назва проєкту:

1. «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Здолбунівської міської ради»

Розробник проєкту:

Відділ економічного розвитку та регуляторної політики Здолбунівська міської ради

Адреса: 35705, Рівненська обл., м.Здолбунів, вул. М.Грушевсько, буд.14.

Проєкт рішення (http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/ofitsiini-dokumenty/125-proiekty-rehuliatornykh-aktiv/8917-proiekt-rishennia-vykonavchoho-komitetu) з відповідним аналізом регуляторного впливу (http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/ofitsiini-dokumenty/125-proiekty-rehuliatornykh-aktiv/8918-analiz-rehulyatornoho-vplyvu) оприлюднені згідно вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003р №1160 – IV  на офіційній сторінці Здолбунівської міської ради.

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовій формі у відділ організаційної роботи та документообігу Здолбунівської міської ради за адресою: 35705, Рівненська  обл., м.Здолбунів, вул.М.Грушевського, буд.14, протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту.