Здолбунівська міська рада повідомляє, що 17 червня 2020 року на сесії буде затверджуватись список учасників бойових дій на отримання 24 земельних ділянок під будівництво індивідуального житлового будинку в районі вулиці Нової в м.Здолбунові. На даний час в міську раду подано 142 заяви учасників АТО та їх родин, які проживають в місті Здолбунові.
Згідно Порядку розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, який був затверджений в новій редакції 12 червня 2019 року рішенням №929, рекомендації щодо даного списку для профільної депутатської комісії подає ініціативна група, яка створена з учасників АТО, ООС, членів їх родин та членів Спілки учасників бойових дій та АТО «УВО».
Згідно протоколу загальних зборів ГО Здолбунівська спілка учасників бойових дій та АТО «УВО» була створена комісія з питань виділення земельних ділянок в районі вулиці Нової, якою був поданий наступний список.
1. Єфімов Павло Андрійович
2. Улітенков Сергій Олександрович
3. Стецюк Андрій Петрович
4. Петренко Олександр Анатолійов.
5. Дибус Дмитро Ігорович
6. Цехановський Олексій Павлович
7. Жук Андрій Михайлович
8. Журай Сергій Миколайович
9. Ткачук Володимир Григорович
10. Малюта Володимир Володимиров.
11. Омельчук Микола Леонтійович
12. Кравчук Петро Олександрович
13. Бекасюк Михайло Костянтинович
14. Літвінчук Василь Вікторович
15. Ніжнік Юрій Миколайович
16. Гук Дмитро Васильович
17. Гридін Сергій Володимирович
18. Куць Святослав Миколайович
19. Гуральчук Олег Володимирович
20. Теребійчук Артур Олександрович
21. Чумак Максим Олегович
22. Грабар Юрій Віталійович
23. Сивогривий Денис Вікторович
24. Ткачук Валерій Ярославович

При формуванні списку не дотримана вимога пункту 2.1 Порядку, а саме що першочергово виділяються земельні ділянки учасникам АТО, ООС, які не скористалися правом на отримання земельної ділянки за іншим цільовим призначенням.
Даний список суперечить раніше прийнятому рішенню ради і не може бути затверджений без внесення змін до рішення від 12 червня 2019 року  №929. Для цього необхідно узгодити принцип черговості всередині середовища ветеранів учасників бойових дій.
Просимо всіх зацікавлених звернутися в Спілку учасників бойових дій та АТО «УВО» з метою врегулювання даного питання і подачі відповідних пропозицій до міської ради.