1) найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Здолбунівської міської ради, 35700, Рівненська область, місто Здолбунів, вулиця Василя Жука,1.

    2) підстава для проведення конкурсу: рішення виконавого комітету Здолбуніівської міської ради №236 від 23.10.2019 року.

   3) місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів: адміністративне приміщення Здолбунівської міської ради по вулиці Василя Жука,1 в місті Здолбунів, Рівненської області, другий проверх, зала засідань, 10 година, 3 грудня 2019 року, Кондратюк Володимир Віталійович, (03652) 2-26-37, (03652) 2-21-31.

    4) кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: При визначенні кваліфікаційних критеріїв у конкурсній документації організатор конкурсу керується переліком кваліфікаційних вимог, зазначених у пункті 4 Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1173.
    Перелік документів, оригінали або копії яких подаються Учасниками конкурсу для підтвердження відповідності Учасників встановленим кваліфікаційним вимогам шляхом пред’явлення наступних документів:
- наявність матеріально-технічної бази (довідка про наявність основних засобів із окремим зазначенням будівель, споруд, складських приміщень, автотранспорту, машин та обладнання (власного чи орендованого),- за рекомендованою формою у Додатку №3 конкурсної документації;
 - відомість про вартість надання послуг із вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, включно із великогабаритними відходами)
(за рекомендованою формою, встановленою цією конкурсною документацією – додаток №4);
 – наявність документально підтвердженого
досвіду роботи із надання послуг з вивезення побутових відходів, за рекомендованою формою у Додатку №5 конкурсної документації.
 - довідка про наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, за рекомендованою формою у Додатку №6 конкурсної документації.
- ліцензія на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів, як вторинної сировини (при наявності)
 - довідка про відсутність або наявність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів (документ повинен бути дійсний на дату подання).

    5) характеристика території, де повинні надаватися послуги з поводження з побутовими відходами:

- площа території міста - 12.5 км.кв
- кількість вулиць на території – 144 од.
- кількість багатоповерхових будинків – 179 од.
- кількість ОСББ – 60 од.
- кількість контейнерних майданчиків - 175 шт.
- кількість контейнерів – 283 шт.
- будинків приватного сектору – 3004 од.
- кількість контейнерів для приватних будинковолодінь – 48 шт.
- середня відстань з території вивозу побутових відходів до Здовбицького сміттєзвалища- 9 км .

  6) характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами (об’єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об’єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо) відповідно до правил благоустрою територій населеного пункту, розроблених з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту.

    7) способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: особисто або поштою, адміністративне приміщення Здолбунівської міської ради по вулиці Василя Жука,1 в місті Здолбунів, Рівненської області, другий поверх, кабінет №3, до 9 години, 30 хвилин, 3 грудня 2019 року.

http://www.zdolbyniv.rv.ua/index.php/ofitsiini-dokumenty/28-the-decision-of-the-executive-committee/7978-rishennia-vykonavchoho-komitetu-vid-23-zhovtnia-2019-roku

 

Вкладення:
Скачати цей файл (Конкурсна документація.doc)Конкурсна документація.doc[ ]210 Кб