Заява про наміри

    Виробничий структурний підрозділ «Служба колії» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» планує виконати реконструкцію непарної колії перегону Озеряни-Здолбунів 125км пк8 – 134км пк1для покращення технічного стану колії та забезпечення безпеки руху поїздів з встановленими швидкостями.

    Додаткову інформацію можна отримати протягом 30 днів з дня публікації у виробничому підрозділі Бродівська дистанція колії за адресою: м.Броди, вул.Й.Рота,6б або за тел.: (03266) 4-21-99, залізничний (351) 22-30.

    Заява про екологічні наслідки

    Виробничий структурний підрозділ «Служба колії » регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Укрзалізниця» планує виконати реконструкцію непарної колії перегону Озеряни-Здолбунів 125км пк8 – 134км пк1 для покращення технічного стану колії та забезпечення безпеки руху поїздів з встановленими швидкостями.
    В цій заяві приведені відомості про екологічні наслідки об’єкту реконструкції непарної колії перегону Озеряни-Здолбунів 125км пк8 – 134км пк1.
    Джерелом викиду забруднюючих речовин в атмосферне повітря в період реконструкції є в основному автотранспортна та колійна техніка. Валовий викид забруднюючих речовин складає 128,33т з урахуванням парникових газів. Максимальні приземні концентрації забруднюючих речовин в атмосферному повітрі найближчої житлової забудови не перевищують 1ГДК. Вплив забруднюючих речовин на атмосферне повітря при проведенні реконструкції носить тимчасовий характер. Будівельні, побутові відходи зберігаються та утилізуються у повній відповідності з вимогами Закону України «Про відходи».
  Замовник зобов’язується суворо контролювати виконання будівельно-монтажних робіт відповідно до проекту, здійснювати будівництво відповідно з нормами та правилами охорони навколишнього середовища та вимогами екологічної безпеки на всіх етапах будівництва.

Начальник дистанції колії П.Н.Повідайко